Koncert Společná věc Brna 2018

27.09.2018
Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc. K vrcholům podzimních kulturních akcí v Brně bude bezesporu patřit koncert Společná věc konající se 24. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Bílém domě.

Neopakovatelný umělecký zážitek přináší hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Jednotlivé skladby koncertu jsou inspirovány každodenním životem.
V letošním roce se návštěvníci mohou těšit např. na skladbu Atlantis, která je parafrází na osud kultury, kterou dnes již známe pouze z mýtů. Uvidíte obrazy fraktálních rovin, uvedených v pohyb – v život, se svojí barevnou jedinečností a výjimečností. V další skladbě Patria Deum vás bude provázet pohled do hlubokého i blízkého vesmíru. Ve skladbách Chrámy a Lidé srdce se můžete dotknout velké hloubky života. Unikátní rezonance zvuku tohoto nástroje působí na celou bytost posluchačů.

Také se můžete těšit na špičky světové hudební scény např. Panochovo kvarteto, sopranistku Maidu Hundeling, která je známá ze všech největších operních scén.

Na závěr budete mít možnost, při pohledu na Vodnářský zvon, zvuk nejenom slyšet, ale také cítit a vidět. To vše při pohledu na vodní hladinu, která je uvnitř nástroje, a která dokonce při fortissimech levituje tisíci kapiček do výšky.

Video pozvánka: https://youtu.be/ygZNbmus_VM
Těšíme se na vaši návštěvu, informace o koncertech naleznete na našich webových stránkách www.dub.cz Informace na tel: 603723713
Autorem článku nejsou Domácí noviny
Za obsah článku neneseme odpovědnost

Aktuálně z Brněnska